neděle 24. srpna 2014

Meruňkové nehty

Krásný den vám přeji moje milé čtenářky! :)

Dnes pro vás mám opět rychlý lakovací článek týkající se krásného letního laku od Avonu. Tento lak jsem si koupila na Votočvohoz v sadě s dalšími třemi laky asi za stovku, což je fajn cena, ale v katalogu jsou laky také často k sehnání za pár korun, když je nějaká akce.
Lak má řidší konzistenci, štěteček je obstojný a k úplnému krytí jsou třeba 2 - 3 vrstvy. Co je ale velká nevýhoda je výdrž. I s top coatem vydrží na nehtech do druhého dne, pak se začne odlupovat, což je pro mě prostě propadák. Opravdu mě nebaví lakovat si nehty každý den. Na opálených rukou vypadá božsky, ale znovu bych si ho kvůli jeho výdrži určitě nekoupila. Prsteníček je doplněn o třpytkatý lak od Essence, který je naopak super a hezky drží. Zkoušeli jste laky od značky Avon? Jak jste s nimi spokojené? 
Poslední dobou jsem četla hodně chvály na novinku této značky a to lak s gelovým finishem, ten by možná stál za vyzkoušení.

Užijte si zbytek neděle a do nového pracovního týdne vykročte tou správnou nohou! :) 

1 komentář:

  1. Tento lak mám v záživě růžové barvě, dostala jsem ho darem, ale ještě jsem ho nevyzkoušela, protože mě ta barva vůbec neláká :-D Jestli má tak špatnou výdrž, asi není o co stát. Tyto laky budou možná dobré tak pro malé holky na hraní :-)

    http://enjoycosmetics.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře, dělají mi velkou radost! :)